O zabiegu

Celem makijażu permanentnego jest w sposób naturalny podkreślić piękno każdej z Nas. Makijaż ten polega na wprowadzeniu organicznych barwników do zewnętrznych warstw skóry. Jest to zabieg bezpieczny i wykonywany w znieczuleniu miejscowym.
Zabieg makijażu trwa ok. 2 godzin. Składa się z dwóch spotkań- zabiegu głównego i dopełnienia (pierwsze uzupełnienie, najlepiej wykonać po 4 tygodniach).
Po ok. 4 dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalnego gojenia skóry. W ok. 4-7 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie nawet do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna - nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.
W przypadku wysokiej jakości pigmentów mineralnych optymalne nasycenie kolorystyczne, uzyskuje się po 3 tygodniach, więc nie ma potrzeby martwić się również zbyt delikatnym efektem początkowym.
Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze indywidualnie w zależności od typu i kolorytu skóry (zawartości melaniny w skórze), jej grubości, nawilżenia, kontaktu z promieniami UV, stosowania hormonów, antybiotyków, peelingów. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie uzupełniony lub można zdecydować się na delikatną zmianę kształtu. 

Wszystkie elementy mające kontakt ze skórą klientki są STERYLNE I JEDNORAZOWE 

Przeciwwskazania do wykonania zabieguZalecenia po zabiegu
infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca, wysoka gorączkanie wolno brwi moczyć, trzeć, dotykać brudnymi rękami
przyjmowanie leków sterydowychnie myć brwi mydłem ani kosmetykami innymi niż zalecane
reakcje alergiczne na barwniki
nie wolno zdrapywać powstałych strupków
stany zapalne w miejscu objętym zabiegiemzakaz korzystania z basenu i sauny (około 7 dni)
słaba krzepliwość krwi, hemofilia (złe i długotrwałe gojenie)zakaz korzystania z solarium (około 7 dni)
padaczka (nieprzewidywalne reakcje na ból i stres związany z zabiegiem)zakaz opalania do złuszczania strupków
Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.
Makijaż permanentny to nie makijaż „na zawsze" lecz efekt czasowy, który retuszuje niedoskonałości i podkreśla atuty na dłuższy czas.

Po zabiegu

Przed zabiegiem