Techniki makijażu:

Microblading To obecnie jedna z najbardziej popularnych metod z zakresu pigmentacji brwi. Wykorzystuje innowacyjne techniki pigmentacji oraz nadawania kształtu brwiom. Zabieg wykonywany jest metodą ręczną za pomocą sterylnych piórek (nożyków) cieńszych niż igła w makijażu permanentnym. Wykonywany piórkiem, specjalną techniką rysowania włosa, który perfekcyjnie imituje naturalne brwi. Daje to efekt włosków tak cienkich jak nasze naturalne.To w 100 % naturalny efekt brwi!

Hybrid Eyebrows Hybrydowa technika pigmentacji brwi łączy ze sobą technikę cieniowania z techniką microblading. To połączenie daje efekt naturalnych i subtelnych brwi bez efektu „pustych” miejsc. Szczególnie polecany dla osób po chemioterapii, z łysieniem plackowatym, z wyjątkowo przerzedzonymi brwiami lub dla osób, które utraciły włoski wskutek złej pielęgnacji.

Ombré Brows / Powder Effect Rewolucyjna technika, dzięki której brwi uzyskują bardzo subtelny i elegancki wygląd. Pigmentacja wykonana tą metoda pozwala na uzyskanie niesamowitej głębi i naturalnego efektu na długi czas.